Preskočiť na obsah

Posledné stretnutie Jednoty dôchodcov v tomto roku..

Zverejnené 19.12.2023.

Vo štvrtok 14.12.2023 sa uskutočnilo tento rok posledné stretnutie našej organizácie Jednoty dôchodcov v Rožňavskom Bystrom pod vedením pána Františka Geldu, ktorému patrí veľká vďaka za niekoľkoročnú prácu nielen pre túto tradičnú organizáciu v našej obci.  Jeho práca bola vždy významným prínosom pre rozvoj spoločenského života v obci a veríme, že to tak pod jeho vedením bude fungovať ešte dlho.

Zároveň by sme chceli vyjadriť vďaku aj pánovi Jozefovi Sarvašovi, ktorý nám svojím kuchárskym umením spríjemnil tento posledný spoločný večer. Jeho vynikajúca kapustnica (po našom „jucha“) bola gastronomickým zážitkom pre všetkých prítomných.

Stretnutie v kultúrnom dome nebolo len príležitosťou na spoločný oddych, ale aj časom na spomínanie a hodnotenie uplynulého roka. Vzťahy a priateľstvá, ktoré v rámci Jednoty dôchodcov vznikli, sú cenným dedičstvom, ktoré si vážime a chceme zachovať aj do budúcnosti.

Pevne veríme, že i naďalej budeme môcť spolu prežívať hodnotné chvíle a podporovať sa v rámci Jednoty dôchodcov v Rožňavskom Bystrom.