Preskočiť na obsah

Mikuláš navštívil aj našu obec a priniesol radosť malým i veľkým!

Zverejnené 19.12.2023.

V našej obci sme s radosťou zachovali tradície spojené s každoročným Mikulášom. Chceme vyjadriť úprimnú vďaku všetkým rodičom a ich malým ratolestiam, ktoré prijali naše pozvanie a prispeli k vytvoreniu nezabudnuteľnej atmosféry.

Osobitné poďakovanie patrí vedeniu našej materskej škôlky pod vedením pani riaditeľky Bc. Barbierikovej. Ich aktívna účasť a angažovanosť prispeli k úspechu podujatia a spríjemnili zážitky pre naše najmenšie obyvateľstvo. Taktiež nezabúdame na našich zamestnancov školskej jedálne, kde pani vedúca Urbanová s kolektívom pripravila pre deti lahodné buchty, ktoré si získali srdcia nielen malých gurmánov, ale aj ich rodičov.

Radosť v detských očiach je na nezaplatenie. Veríme, že sa o rok všetci takto stretneme pri opäť takejto vynikajúcej atmosfére…